Skip to content Skip to footer

Yeşil Çiçekli Sirius Konsept

Özel günlerinizin hatırası olmasını istediğiniz konsept tasarımlarımız randevu ile kiralama yapılmaktadır.

Yeşil Çiçekli Sirius Konsept

Yeşil ve sarı çiçeklerden oluşan konsept tasarımımız altın sarısı dekorları ile de dikkat çekmektedir. Sözümüz söz diyen çiftlerin farklı bir konsept olsun diyeceği konsept çeşidimizdir.

Organizasyon konseptlerimiz full set olarak Ankara içi dilediğiniz adrese getirilerek kurulum yapılmaktadır. Sandalye ve masa sayısını ağırlayacağınız misafir sayısına göre birlikte kararlaştırabiliriz. Nişan organizasyonu, söz organizasyonu, kına organizasyonu, bride to be gibi özel günleriniz için özenle hazırlanmış birçok konseptimiz sizleri bekliyor. 

 

Söz, Nişan, Evlilik için atılan ilk adımlarda kişiler bu anlarının her zaman özel olmasını isterler. Son yıllarda artış gösteren hazır organizasyon dekorlarının kiralanması ile birçok çift dekor konsept kiralama hizmeti alarak evde söz, nişan organizasyonu ya da evde kına organizasyonu yapmaktadırlar. Her organizasyona uygun konsept çeşitlerimiz ile sizlerin en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 Ayrıca dilediğiniz mekan da kurulumu yapılabilir olan organizasyon konseptlerimiz ev, kafe, otel, kapalı ve açık alan ortamlara göre dizayn edilmektedir. Renk, ışık ve malzeme seçimlerinizi yapabileceğiniz konseptlerimiz sizlerin özel tarih aralıkları için rezerve edilerek o güne özel ayırtılmaktadır.  Tutulan mekanın alan büyüklüğü ve ağırlanabilecek maksimum kişi sayısına göre planlama yapılarak konsept kurulumunun önceden provası kağıt üzerinde çizilerek masa ve sandalye düzeni netleştirilmektedir. Konsept kiralama yapan müşterilerimizin dikkat ettiği en önemli unsurlar konsept üzerindeki ışık ve dekor süslemeleridir. Konseptin kurulacağı alan için bu özelliklere ayrıca dikkat edilmektedir.  

 

Tüm konseptlerimiz de ışık ve renk düzeni uyumluluğu her zaman ön planda tutulmaktadır. 

Konseptlerimize ek olarak birlikte alabileceğiniz isteme çikolatası, isteme çiçeği, yüzük kurdelesi ve birçok hediyeliğe buradan ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca organizasyon süresince sizlere drone çekimi, fotoğraf çekimi gibi hizmetleri ek olarak sunmaktayız.  

Ankara’nın tüm ilçelerine konsept kiralaması yapmaktayız. Sizlerde Ankara merkezli Diamond Organizasyon firmamızdan hizmet almak ve söz, nişan, kına, bride to be konseptlerimizi kiralamak isterseniz bizlere 0546 435 73 36 nolu telefon üzerinden ya da WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz.