Skip to content Skip to footer

Söz Nişan Organizasyon

Nişan, evliliğe atılan ilk adım olarak nitelendirilir. Birbilerini tanımayan aile ve çiftlerin tanıma tanışma sürecidir nişan.

Tabi nişan süresince çiftler hem kendilerini tanıma tanıtma imkanına sahip olurlar hem de düğünlerine nasıl bir adım atacaklarına dair bir organizasyon planı yapma fırsatı kazanmadır. Ama nişan için ilk başta olmazsa olmazların içinde hem gelin ve damadın ailesi hem de iki ailenin yakınlar için güzel bir nişan organizasyunu planlamak ile başlanır.

Gelin ve damat organizasyon için bazen lüks bir otelede bazen özel bir bahçede bazen bir dernekte bazen düğün salonunda bazende kendi evlerinde bu organizasyon planlamasını yaparlar.

Nişan organizasyonu düğün organizasyonuna göre biraz daha rahattır ama heyecan heyecandır küçükte olsa büyükte olsa organizasyon planlaması başlı başına profesyonellik isteyen bir iştir. Diamond Organizasyon olarak düğün için ilk adım olan nişan organizasyonunda bizler de gelin ve damadın isteklerine göre planlama yapmaktayız. 

Nişan Organizasyonu Nasıl Olmalı?
Nişan organizasyonu evlilik öncesi tabiri caiz ise bir provadır. Öncellikle tercih edilen mekanda etüt ve planlama gerçekleştirerek ilk aşama başlatılır sonrasında en önemlisi olan mekanın durumuna göre masa sandalye temini, masa sandalye süsleme, nişan masası konsepti uygulaması, nişan dekor süslemesi, söz masası kurulumu, pasta ikramı, masa üstü süsleme aranjmanları, ışık süslemesi, müzik orkestra hizmeti, kokteyl masası, koktyl menü hazırlanması, fotoğraf çekimi, kamera hizmeti, ses sistemi kurulumu gibi hizmetler nişan organizasyonu tamamlayan ana parçalardır. 

Özel Bahçede Veya Açık Havada Nişan Organizasyonu
Nişan organizasyonunuzu sizlere ait bahçede veya açık havada bir mekanınız varsa ya da kiraladığınız herhangi bir mekanda davetlilerinizi ağırlayarak bahçede veya açık alanda gerçekleştireceğiniz organizasyonla onlara açık alanda temiz hava yeşil çimler kuş sesleri ve havuzunuz da varsa muhteşem bir keyif sunmanız çok güzel olacak kanaatindeyiz.

Bahçe veya kır alanlarında nişan organizasyonu ile hayal edilen özel konsept sunumu yaparak misafirlerinizi nezih bir ortamda yeşillikler içinde ağırlamış olursunuz. Nişan organizasyonunuzu bahçenizde düzenlemek istiyorsanız bizler de bütçenize uygun bir şekilde bir palanlama yaparız. Organizasyonun kendi mekanında olması size hem maddi hem de manevi kazancı olacaktır. 

Nişan organizasyonunuzu bahçede veya kır alanında özel mülkünüzde yapmaya karar verdiğiniz zaman ilk ihtiyaç duyacağınız şey haliyle davetliler için oturma düzeni için masa sandalye teminidir. İlk olarak bu düzeni hazırlamak Diamond Organizasyon Firmamızın ilk yapacağı hizmettir. Nişan organizasyonu süslemeleri ile birlikte farklı bir ambians oluşacaktır.

Ayrıca nişan yemeği ve nişan pastası ikramı için gerekli olacak tabak, kadeh, bardak, çatal  bıçak, masa üstü süsleme aranjmanları, servis ekipmanları aşçı ve garson hizmetleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca konsept, ışıklandırma için renkli ışıklar, aydınlatma ve alan ışıklandırması da firmamız tarafından planlanıp yapılmaktadır. 

Kısacası bahçede söz ve nişan organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız ekip ve ekipmanlar, süsleme dekarasyon, catering hizmeti ile bahçenizde nişan organizasyonu için, süslemeleriyle birlikte masa ve sandalye kiralama, nişan masası kiralama ile nişan organizasyonunuz çok daha güzel bir şekil alacaktır. Bu yapılanlar tabi hem sizleri hem misafirlerinizi memnun edecektir. Firmamız tarafından yapılan bu hizmetlerle duyacağınız mutluluk bizim de mutluluğumuzdur.

Nişan organizasyonu düğün organizasyonunun provası gözüksede güzel bir şekilde planlandığı zaman uzun yıllar unutulmuyacak bir anı olarak hep hazılarda kalacaktır.

Evde Nişan Yapacaklar Nasıl Yapmalı?

Söz ve nişan organizasyonlarınızda olaki mekan tutmadınız yeriniz de yok peki ne yapacaksınız. Nişan yapmayacak mısınız o zaman? Öyle şey mi olur? Tabi ki hayır. 

Nişan organizasyonunuzu evinizin, derneğinizin ya da iş yerinizin ortamında yapmaya karar verdiniz. Nişan planlamasında eksiklik olmaz. Mekanıza göre evde nişan organizasyonu planlayalım, sizlerle nişan süslemeleri ev ortamına uygun bir şeklilde organize etmek gerekir. Yani mekana biz uyacagız. Hazırlık yaparken gerekli planlamada nişan masası ve arka fon süslemeleri, evde nişan masası kiralama ve süslemesi, evde nişan için sandalye kiralama, masa kiralama hizmeti, ses sistemi kamera hizmeti, nişan ikramlıkları ile evin durumuna göre evde söz ve nişan organizasyonunu planlaması yapmaktayız.

Nişan Organizasyon Fiyatları

Nişan organizasyonunu hangi il ya da ilçede yaparsak yapalım. Mesela Ankara’da nişan organizasyonu yapmayı planlıyorsunuz kafanızda sorular bir birini takip eder. Acaba nişan organizasyonuna nasıl bir bütçe ayırmanız gerek diye düşünüp durursunuz. Ama Diamond Organizasyon Firmamız sizlere ayarladığınız bütçeniz doğrultusunda en makul ve zengin içerikli teklifleri hazırlamak için teklifler sunar. Nişan organizasyonunuzu fiyatlandırırken öncelikle sizlerin isteklerine göre ihtiyaç listenizi çıkarıp bu istekler doğrultusunda nişan organizasyon fiyatlandırma planını hazırlarız.

Nişan organizasyonu fiyatları tamamen sizin isteklerinize ve bizlerin planmalarımıza göre belirlenecektir. Süsleme ve ekipman hizmeti, ikramlıklar, müzik hizmeti, masa sandalye kiralama, dekarasyon hizmetleri nişan organizasyonu için fiyatı belirleyen en önemli faktörlerin başında gelir. 

Yani bir masa kurarak işinizi normal bir şekilde makul fiyatlarda bitirebilir ya da kapsamlı bir şekilde nişan organizasyon yaparak da fiyatı yükseltebilirsiniz.

Tercih ve takdir tamamıyla siz değerli müşterilerimize kalmıştır. Bize düşen tercih ve istekleriniz doğrultusunda hizmet vermektir.