Skip to content Skip to footer

Kına Organizasyon

Kına gecesi organizasyonunuz özel ve unutulmaz olsun istiyorsanız Diamond Organizasyon kına ekibimiz, süsleme çalışmalarımız ve eğlence hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster kendinize air bir bahçe ve ya alanda isterseniz tutmuş olduğunuz mekanda kına geceleri için kına ekibi, süsleme çalışmaları, ekipman temini ve eğlence hizmetleri vermekteyiz.

Kına gecesi, yöreden yöreye kültürden kültüre farklı uygulamaları olsa da kimi zaman düğünden birkaç gün önce kimi zaman da genel olarak düğünden hemen bir gün önceki gece yapılır. Geleneksel olarak sadece kadınların katılımı ile gerçekleşen kına gecesi eğlencesi günümüzde kimileri için genel katılımlı bir eğlenceye de dönüşmüştür. Geleneklerimizde önemli yere sahip olan kına geceleri hem duygusal hem de kültürel olarak devam ettirdiğimiz düğün öncesi eğlencesidir ve çok güzel kültürel notalar barındırır. Günümüzde devam ettirdiğimiz bu ritüel kına organizasyon olarak, düğün öncesi stres atma eğlencesi gibi de planlanıp çok daha gösterişli ve detaylı olarak organize edilebiliyor.

Günümüzde kına eğlencenizin çeşitli danslar ve mizansenlerle daha da coşkulu geçmesini sağlayan bayan kına ekipleri kına gecelerinde hizmet vermektedirler. Bayan kına ekipleri kına organizasyonlarınızda profesyonel olarak eğlence ve koordinasyonu sağlayarak kına gecelerini desteklemektedirler. Ayrıca kına geceleri için çeşitli kına konseptlerine göre kına tahtları kiralamak ve çok şık kına süslemeleri yaptırmakta hayli yaygınlaşmıştır.

 

Kına Gecesi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Kına gecesi organizasyonunun en önemli ve en duygusal detayı kına yakma merasimidir. Acıklı türküler eşliğinde kırmızı duvağıyla oturan gelinin eline kına yakma seremonisi ve bunun ardından gelinin de katıldığı eğlenceler organizasyonun temelini oluşturur.

Kına gecesi organizasyonu planlaması yaparken de ilk olarak tarih belirlenir. Bunun ardından kına gecesi organizasyonunuzu nerede yapacağınızı planlayarak bir konsept belirleyebilirsiniz. Katılım sayısına göre mekân belirlenebilir. Kına gecesi organizasyonunuzun planlanmasında A’dan Z’ye her detayı sizinle planlayıp uygulamaya geçirmek ve her türlü gereken malzemeye kolayca ulaşıp temin etmek için bizimle, Diamond Organizasyon ailesiyle irtibata geçebilirsiniz.

Kına Eğlencesi

Kına gecesi organizasyonunuzu planlarken işin geleneksel boyutunun yanında, bekarlığa veda edilen bir eğlence olarak da düşünerek coşkulu kutlamalar yapabilirsiniz. Geleneksel kına gecesi eğlenceleri konsept olarak bellidir. Gelin hem kendi arkadaşları hem de kına ekibindeki dansçı kızlarla birlikte salona kına tepsisi ve mumlarla geleneksel müzikler eşliğinde giriş yapar. Danslar ve eğlenceler böylece başlar. Ardından kına gecesi organizasyonunun en can alıcı bölümü olan kına yakma seremonisi duygusal şarkı ve türküler eşliğinde başlar. Ardından kına gecesi organizasyonu bitimine kadar hem konuklar hem gelin-damat kına ekibi dansçı kızları ile dans etmeye ve eğlenmeye devam ederler. Tüm bu eğlencelere ve hayallerinize ulaşmanız ve masal gibi bir kına gecesine ev sahipliği yapmak için bize Diamond Organizasyona ulaşmanız ve detaylı bilgi almanız yeterli.

Kına Süslemeleri

Kına gecesi organizasyonunuzu planlarken kına gecenizi yapacağınız mekânı tespit ettikten sonra işini profesyonelce yapan bir organizasyon firmasıyla iletişime geçerek A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınız için destek alabilirsiniz. Bunların başında tabii ki süslemeler geliyor. Mekânın planladığınız kına gecesi konseptine göre süslenmesi, gelin giriş yolunun süslenmesi, masa ve sandalyelerin süslenmesi, masa üstünün kına gecesi konseptine uygun süslenmesi, kına tahtı ve tahtın cibinlikle süslenmesi gibi detaylar kına gecenizi benzersiz yapar. Tüm bu kına gecesi organizasyonu malzeme ve süslemeleri için Diamond Organizasyon ailesi olarak her türlü destek ve yardım için buradayız. Bizimle iletişime geçin ve hayallerinizin ötesinde bir kına gecesi organizasyonuna ev sahipliği yapın